רוצים שלקוחות ימצאו אותכם בגוגל?

שיטת הפרסום שלנו בגוגל תגדיל את כמות הפניות לעסק שלכם!

לקבלת ייעוץ בחינם מלאו את הטופס

תנו למקצוענים בפרסום ממומן בגוגל להביא לכם לקוחות!

מילות מפתח

הבסיס ליצירת קמפיין מוצלח בגוגל הוא בחירת מילות המפתח. אנחנו מבצעים מחקר מילות מפתח ועלויות על מנת להחליט לאילו מילים יש את הסיכוי להשיג את התוצאות הכי טובות.

מחקר מתחרים

לדעת מה עושים המתחרים בקמפיין הפרסום בגוגל יכול להוות יתרון אדיר שיעזור לכם להוביל את התחום שלכם. אנחנו נציג לכם נתונים לגבי ההצעות של המתחרים, ההוצאות ודפי הנחיתה.

יצירת הקמפיין

אנחנו ניצור עבורכם קמפיין בגוגל, נבנה את הטקסט והמודעות ונגדיר כל מה שצריך. לצורך בדיקה ושיפור ניצור מספר מודעות על מנת לקבל את ההחזר על הטוב ביותר על ההשקעה.

בניית דף נחיתה

נבנה עבורכם דף נחיתה מקצועי שיתמקד במטרה אחת בלבד ויניע את המבקרים לביצוע הפעולה הרצויה. נשתמש במספר שיטות נוספות כדי להשיג כמה שיותר לידים מדף הנחיתה.

קשר שוטף ודיווח

כדי שתישארו מעודכנים נשלח לכם בכל חודש דו״ח של הפעילות שנעשתה והתוצאות שהושגו. בנוסף נקיים שיחה בה נציג את הפעילות לחודש הבא וכיצד להמשיך ולשפר את הקמפיין.

צרפו אותנו כצוות הפרסום בגוגל שלכם

פרסום מבוסס חיפוש

פרסום מבוסס חיפוש בגוגל יכול להיות כלי משמעותי מאוד רק עם לחברה שמבצעת עבורכם את הקמפיין יש את הידע והניסיון לעשות זאת. 

פה בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה. הצוות שלנו יעבוד איתכם במשותף על מנת להחליט על אסטרטגיה שתוריד את העלות להקלקה ותביא לגידול בהמרות.

אנחנו לא קופאים במקום וגם אחרי שנעלה על השיטה שמביאה את התוצאות הטובות ביותר לקמפיין שלכם בגוגל, נמשיך לחשוב על רעיונות חדשים כדי להמשיך ולשפר.

פרסום מבוסס חיפוש בגוגל
שיווק ומיקוד מחדש

שיווק ומיקוד מחדש

קמפיין שיווק ומיקוד מחדש (Remarketing ו- retargeting) בגוגל מאפשר לכם לפרסם באופן ספציפי ללקוחות שהיו באינטרקציה עם האתר או עמוד הנחיתה שלכם ונחשפו למה שאתה מציעים. 

קמפיין זה יעיל במיוחד מכיוון שהאנשים שאתם מפרסמים להם כבר הביעו עניין בעסק שלכם, הם זקוקים לעוד שכנוע קטן שיגרום להם לקנות.

אנחנו בבוסתן ניצור עבורכם אסטרטגיה ייחודית לשיווק מחדש שתביא למיצוי פוטנציאל ההמרות.

כדי לעשות זאת נשתמש בכמה שיטות אשר יגרמו למבקרים בדף הנחיתה לתחושה של דחיפות כדי שיקנו או ישאירו פרטים עכשיו.

98% מהאנשים שמחפשים בגוגל לא ממשיכים מעבר לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש!

עכשיו כשאתם יודעים את הנתון המדהים הזה, יש לכם שתי אפשרויות כדי להגיע לקהל היעד שמחפש בגוגל את המוצרים או השירותים שאתם מציעים.

האפשרות הראשונה, לבצע קידום אורגני סביב ביטויים רלוונטיים לעסק שלכם. מדובר על תהליך ארוך שמבוסס בעיקר על יצירת תוכן באתר.

תוכלו לראות תוצאות במקרה הטוב תוך חצי שנה עד השנה, במקרה הפחות טוב האתר שלכם לא יצליח להגיע לעמוד הראשון בגוגל. למעשה תשקיעו הרבה זמן וכסף ולא תשיגו שום תוצאה. 

הדרך השנייה והמהירה יותר היא לבצע קמפיין פרסום ממומן בגוגל. המודעה שלכם תופיע בראש העמוד ותזכה לחשיפה ופניות של לקוחות פוטנציאלים. 

המומחיות שלנו היא לבצע פרסום בגוגל שמביא תנועה מהירה ולידים איכותיים ובשורה התחתונה יגדיל לכם את ההכנסות. 

רוב האנשים ללא משיכים מעבר לעמוד הראשון בגוגל

היתרונות של פרסום ממומן בגוגל

  • הופעה בראש העמוד
  • ביטויים ממוקדים לעסק שלכם
  • תנועה מהירה ולידים איכותיים
  • תוצאות מיידיות
  • שליטה בתקציב הפרסום
  • אפשרות למדידה, מעקב ושיפור

למה לבחור בנו?

הרווח שלכם זו המטרה שלנו

אנחנו מודדים את ההצלחה של קמפיין הפרסום בגוגל ומספקים את הנתון האמיתי לגבי ההחזר על ההשקעה שכולל גם את עלות ניהול הקמפיין שלנו. 

עמלת ניהול קבועה

אצלנו אין הפתעות! אתם יודעים מראש מה עמלת הניהול שתשלמו. כך תוכלו לחשב את העלות החודשית הכוללת של הקמפיין ולהימנע מהוצאות לא מתוכננות.

מבצעים את הקמפיין בעצמנו

אצלנו לא עושים שימוש בכלי פרסום אוטומטיים שלא עובדים! הקמפיינים שלנו מנוהלים ע״י צוות החברה שעוקב אחריהם באופן שוטף ופועל לשיפור התוצאות.

דיווח שוטף

בעבודה איתנו אתם לא צריכים לרדוף או לדאוג. אנחנו מקפידים לקיים שיחה חודשית ולשלוח לכם דו״ח מפורט עם הפעילות שנעשתה והצעדים הדרושים לשיפור.

שירות אישי

לכל קמפיין פרסום בגוגל ממונה מנהל קמפיין בעל ידע וניסיון רב. תוכלו לשמור על קשר שוטף עם מנהל הקמפיין שלכם במייל, בטלפון או לקבוע איתו פגישה. 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן